House od Donuts - Kraków

7/10/2016
House of Donuts po prostu rządzi! Nie ma chyba nic lepszego od dobrego, słodkiego donuta i mleka waniliowego tuż przed pójściem rano do pracy. Spokojnie, kawosze też odnajdą się w tym małym amerykańskim raju. Wybór kaw też jest imponujący. 
W tym miejscu urzekła mnie przede wszystkim jakość serwowanych słodkości, zawsze miła i uśmiechnięta obsługa, a także proste, ale niebanalne wnętrze. Ale przede wszystkim te słodkości, to dla nich straciłam głowę i żołądek. ;)
Lokal, który odwiedziłam znajduje się tuż przy rynku, i jest moimi ulubionym, oprócz tego na św. Jana 2, znajdziecie ich na ul. Siemiradzkiego 25, możecie również szukać ich foodtracku na krakowskich ulicach. Szukajcie, szukajcie, bo naprawdę warto :). W lokalu uda wam się zjeść pyszne donuty w różnych smakach i polewach, które będą wam się jeszcze długo śnić po nocach.... Zawsze kiedy odwiedzam House of Donuts zamawiam "amerykańskie pączki" z solonym karmelem i te z mleczną czekoladą. Spokojnie, jest też coś dla tych, którzy preferują bardziej owocowe nadzienia, tj. jagoda, brzoskwinia czy porzeczka, wszystko to znajdziecie w ich menu. Świetnym pomysłem, który w ciekawy sposób dopełnia słodką ofertę są też bezglutenowe/ wegańskie ciasta czy po prostu serwowane tam bajgle. PS tak jak już wspominałam,  to raj dla kawoszy. Dodatki do kaw w postaci mleka smakowego, odtłuszczonego, czy bez laktozy zaspokoją podniebienia najbardziej wybrednych. Szczególnie polecam karmelową mrożoną kawę.... pyyyyycha!Nie da się chyba wyjść z tego małego amerykańskiego królestwa bez kilku donutów na wynos! A może po prostu tylko ja nie umiem?!You Might Also Like

1 komentarze

Like us on Facebook